П`ятниця
26 Травень 2017
01:45
Гість
"Гості" Гість
RSS
 
Персональний сайт Ємець Л.С., вчителя Запрудянського НВО
Вони працювали в нашій школі »
Меню сайту

Новий сайт школи

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу


Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Прогноз погоди

  Вони працювали в нашій школі

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         Шаравара                            Бублик
                          Тамара Іванівна                Лідія Павлівна
                       Заслужений учитель України

 


 

       

         

     

 

                     Коновал                          Скобля                              Ємець
        Петро Григорович    Микола Володимирович       Микола Іванович

                                                                        старший учитель 
 
     
                         Бондаренко                       Бондаренко                       
                         Галина Зіновіївна             Надія Григорівна        
                                                                                                     
                   
 
                               Довга                                  Коваленко    
                          Юлія  Іванівна                 Марія Йосипівна
                                                                 старший учитель
 
 
 
Травневий розмай 1990 року
Зліва направо:
І ряд
 Король Марія Леонідівна,  Коваленко Марія Йосипівна,  Сьомка Тетяна Петрівна,
Линник Валентина Григорівна,  Ходаківська Людмила Степанівна,
Косяк Лариса Іванівна,  Селезень Любов Павлівна.
ІІ ряд
 Коваленко Сергій Петрович,  Ємець Людмила Серафимівна,  Тутик Анастасія Володимирівна,
Чалий Анатолій Васильович,  Бондар Борис Кирилович,
Коновал Петро Григорович,  Дейнеко Марія Петрівна.
 
 


 

 
 

 А
 Авраменко Олена Григорівна                                  - вчитель  англійської мови   

 Б
 Барабан Валентина Миколаївна                             - старша вожата
 Білецька (Федина) Катерина Петрівна                   - секретар-діловод, лаборант, вихователь ГПД, старша вожата, організатор, завуч, вчитель  української мови і  літератури, російської мови і літератури
 Безвенглінська Марія Йосипівна  (до війни)           - вчитель початкових класів
 Безвенглінський Модест Йосипович (до війни)      - вчитель російської мови і літератури
 Божко Василь Олексійович                                    - вчитель математики
 Бойко Марія Семенівна                                          - завуч, вчитель географії, біологіії
 Бойко Сергій Євгенович                                         - вчитель географії, історії
 Бондар Борис Кирилович                                       - вихователь ГПД, вчитель німецької мови, трудового навчання
 Бондаренко Галина Зіновіївна                               - вчитель української мови і літератури 
 Бондаренко Надія Григорівна                                - завуч, директор, вчитель 
української мови і  літератури
 Брагінцев Володимир Васильович                        - вчитель історії, правознавства
 Брюхацька О. І.                                                       - вчитель фізики
 Бублик (Легенчук) Лідія Павлівна                          - вчитель фізики, астрономії, математики
 Бублик Марфа Лук'янівна                                      - вихователь ГПД
 Булавко (Лучко) Оксана Михайлівна                     - вчитель початкових класів, вихователь ГПД
 Бура (Косяк) Марія Іванівна    
                              - завідуюча початковою школою, вчитель початкових класів, вихователь ГПД

 В
 Виборова Тетяна Михайлівна                                - старша вожата
 Волинець Лук'ян Давидович  (до війни)                  - директор
 Волосожар Іван Михайлович                                 - вчитель німецької мови, англійської мови
 Волосожар Любов Танасівна  
                              - вчитель російської мови і літератури, української мови і літератури   

 Г
 Гайдай Олена Семенівна                                        - вчитель біології
 Гапоненко Іван Васильович                                   - вчитель математики, фізики, креслення
 Гибало Тетяна Агеївна                                            - вчитель хімії, географії, біології, природознавства, с/г праці
 Гладка Галина Олексіївна                                      - вчитель математики
 Голик Маргарита Василівна                                    - медсестра
 Горішня Ольга Порфирівна                                    - вчитель початкових класів, вихователь ГПД
 Горішній Юрій Дмитрович                                       - завуч, вчитель математики, фізики,
креслення 
 Гоц Петро Петрович  (до
війни і після)                     - вчитель хімії    
                                                                                                                 
 Д
 Давиденко Уляна Іванівна                                     - старша вожата
 Дейнеко Василина Андріївна                                 - старша вожата
 Дишлюк Катерина Пилипівна                                 - вчитель української мови і літератури
 Діренко Марія Гаврилівна                                     - лаборант, вчитель фізики, креслення, малювання
 Довга Юлія Іванівна                                               - соціальний педагог, вчитель хімії
 Довгаль Олена Миколаївна                                    - медсестра
 Дроценко Василь Гнатович                                    - вчитель трудового навчання
 Дроценко Сергій Максимович                                - завгосп

 Є
 Ємець Антоніна Василівна                                     - старша вожата
 Ємець Микола Іванович                                         - директор МНВК, завуч, вчитель математики, фізкультури, хімії
 Ємець Катерина Іванівна                                       - старша вожата

 Ж
 Жеребило Петро Юхимович                                   - директор
 Жук Трохим Ферапонтович                                    - вчитель фізкультури

 З
 Затхей Юзефа Гнатівна                                          - вчитель математики, креслення
 Зінченко Катерина Петрівна                                  - вчитель математики

 І
 Івахненко Вікторія Володимирівна                       - старша вожата
 Івашко Григорій Сергійович                                   - секретар-діловод, завгосп

 К     
 Кабиш Микола Іванович                                         -
директор, вчитель фізики, математики, креслення
 Кажукало Галина Іванівна                                     - лаборант
 Кажукало Лідія Василівна                                     - медсестра
 Каленська Валерія Захарівна                               - вчитель англійської мови
 Калужська Аделіна Прохорівна                            - вчитель англійської мови
 Кашуба Ніна Григорівна                                         - вчитель російської моиа і літератури
 Кашуба Петро Федорович                                     - директор, вчитель математики
 Кириленко Іван Данилович                                   -
завідуючий початковою школою, військовий керівник, вчитель початкових класів, бібліотекар, лаборант   
 Кириленко Валентина Федорівна                        - старша вожата
 Кириленко Галина Федорівна                              - вчитель початкових класів
 Ковалевський Василь Аполінарійович                - вчитель фізики, астрономії        
 Коваленко Марія Йосипівна                                 -
організатор, вчитель англійської мови, української мови і літератури
 Козаченко Катерина Кузьмівна                           - вчитель початкових класів
 Козенко Любов Михайлівна                                 - вчитель початкових класів
 Козенко Іван Кузьмович                                       - завідуючий початковою школою, вчитель математики, фізики, креслення
 Колпакова Валентина Іванівна                           - старша вожата
 Комкін  Олександр Вікторович                            - вчитель фізкультури
 Коновал Петро Григорович                                  - військовий керівник, вчитель трудового навчання, креслення, малювання, історії
 Корж (Онищенко) Оксана Іванівна                      - старша вожата
 Король Марія Леонідівна                                    - лаборант, бібліотекар, вихователь ГПД
 Костенко Аркадій Павлович                                - організатор, вчитель історії
 Косяк Лариса Іванівна                                         - старша вожата
 Кравець Тетяна Володимирівна                         - старша вожата
 Кравченко Галина Андріївна                              - вчитель початкових класів
 Крапива Яків Давидович                                     - вчитель географії
 Крапивніцька Галина Іванівна                           - вчитель української мови і літератури
 Крижня Надія Іванівна                                        - завуч, вчитель хімїї, малювання
 Кузьменко   (до війни)                                          - вчитель географії
 Кучеренко Вячеслав Дмитрович                        -
директор школи-семирічки, завуч,  вчитель російської мови і літератури, історії

 Л
 Левінтант Оксана Петрівна                                - вчитель англійської мови
 Левченко Євген Зінькович                                 - вчитель німецької мови, малювання, співів
 Линник Валентин Михайлович                          - директор, вчитель англійськи мови
 Литвин А. В.                                                        - завгосп
 Литвин Юхим Онисимович                                 - вчитель
 Лозіцький В. І.                                                     - військовий керівник
 Лучко Любов Василівна                                     - вчитель початкових класів, вихователь ГПД

 М
 Мац Ольга Логвинівна                                       - вчитель історії, праці
 Медведєва Б. П.                                                 - вчитель англійської мови
 Мелащенко Ганна Кирилівна                            - вчитель англійської мови
 Мельник (Кириленко) Марія Андріївна            - вчитель початкових класів
 Михайлюк Андрій Петрович                             - вчитель фізики, математики, астрономії
 Могилевич Марко Борисович                           - вчитель англійської мови
 Мойса Оксана Петрівна                                    - старша вожата
 Моргун Борис Віталійович                                - завгосп

 Н
 Новохацька Галина Миколаївна                     - вчитель початкових класів
 Ничипоренко Григорій Іванович                     - вчитель фізкультури
 Ноженко Світлана Миколаївна                       - вчитель математики, фізики

 О
 Оратівський Володимир Пилипович              - вчитель фізики, астрономії, математики
 Оріх Ольга Прокопівна                                   - старша вожата
 Осіпова І. А.                                                     - вчитель англійської мови

 П
 Палійчук Таїсія Юріївна                                - організатор, вчитель історії, суспільствознавства
 Панченко Петро Арсентійович                      - завгосп
 Папуша Наталія Іванівна                               - вчитель хімії, с/г праці
 Поліщук Григорій Петрович                           - директор школи-семирічки, вчитель історїї, географії, української мови і літератури
 Поліщук Людмила Григорівна                       - медсестра

 Р
 Радзивіл Яків Прокопович                           - вчитель російської мови і літератури, хімії, природознавства
 Расновський Василь Іванович                    - директор
 Редько (до війни)                                           - завуч, вчитель української мови і літератури

 С
 Саліковська Ніна Григорівна                      - вчитель історії

 Сатир Петро Степанович                             - директор, вчитель англійської мови
 Сахно Лариса Адамівна                              - бібліотекар, вчитель праці
 Селезень Катерина Павлівна                     - вчитель російської мови і літератури, співів, праці
 Селезень Любов Павлівна                         - вчитель початкових класів
 Сівер Ганна Овсіївна                                  - завуч, вчитель російської мови і літератури, історії 
 Скобля Микола Володимирович                - директор МНВК, вчитель трудового навчання, креслення
 Сорока Андрій Васильович                        - вчитель фізики, астрономії, креслення
 Сорока Катерина Лаврентіївна                  - вихователь ГПД
 Стовпчата Тетяна Олександрівна             - вчитель англійської мови
 Ступак Софія Василівна                             - вчитель початкових класів
 Сушко Василь Сидорович                          - вчитель німецької мови, історії, праці
 Сушко Раїса Василівна                              - лаборант
 Сьомка Ничипір Власович                         - військовий керівник, вчитель фізкультури, малювання
 Сьомка Тетяна Петрівна                            - завгосп

 Т
 Тимановський Василь Семенович           - вчитель української мови і літератури, історії
 Тимановська Ніна Іванівна                      - вчитель української мови і літератури, російської мови і літератури, історії
 Тищенко Катерина Ходосівна                  - вчитель початкових класів, вихователь ГПД
 Ткаченко Марія Василівна                       - старша вожата  
 Тутик Анастасія Володимирівна              - секретар-діловод, лаборант, кінодемонстратор
 Тутик Борис Іванович                               - завгосп

 Ф
 Федорченко Віра Іванівна                       - вчитель російської мови і літератури
 Філатова Віра Павлівна                           - вчитель хімії, с/г праці
 Філоненко Іван Петрович                        - вчитель фізкультури

 Х
 Хавронюк Петро Прокопович                  - директор
 Хміль Іван Семенович                             - вчитель української мови і літератури
 Ходаківська  Людмила Степанівна        - старша вожата, організатор, завуч, директор, вчитель української мови і літератури, російської мови і літератури
                
 Ц
 Цимбал Анатолій Петрович                   - військовий керівник
 Цимбал Петро Тихонович                      - вчитель співів

 Ч
 Чайковська М. О.                                    - вчитель англійської мови
 Чалий Анатолій Васильович                 - вчитель фізкультури

 Ш
 Шандренко Володимир Савович          - секретар-діловод, бухгалтер
 Шандренко Галина Савівна                  - вчитель початкових класів
 Шандренко Любов Іванівна                  - директор, вчитель української мови і літератури
 Шаравара Людмила Борисівна            - медсестра
 Шаравара Вячеслав Олексійович       - вчитель фізкультури
 Шаравара Іван Степанович                 - директор МНВК, вчитель трудового навчання, креслення, малювання
 Шаравара Тамара Іванівна                  - вчитель хімії, біології, с/г праці
 Шаравара Ольга Василівна                 - вчитель історії, суспільствознавства
 Шульга Леонід Антонович                   - вчитель, завідуючий райвно

 Ю
 Юрченко Валентина Олександрівна (до війни)  - вчитель фізики

 Я
 Яблочнікова Поліна Харитонівна       - вчитель фізкультури
 Якименко Костянтин Петрович           - вчитель математики, фізики, хімії, креслення 

                                        
 
                                     Матеріали з архівних документів та за спогадами випускників збирала Ємець Л.С. 

  
Архів записів

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Корисні посилання

Пошук


Copyright MyCorp © 2017